Netradiční zábava na svatbu? Tak zvolte fotobudku!

Tradiční zábava na svatbu v podobě her je jedna věc, ale s naší fotobudkou je zábava na svatbě zaručena! A k tomu super upomínka v podobě fotografií.

Zábava na svatbu, zábava na míru, no prostě HappyBox!

Zábava na svatbě se dá docílit i zcela přirozeně a nenuceně, a to je právě i kouzlou naší fotobudky. HappyBox přiměje lidi se odvázat a bavit. Jistě, jde i bez fotobudky, ale ta vám jako bonus zachytí každý okamžik.

A že se hosté budou bavit! HappyBox se jako chameleon přizpůsobí každé svatbě, protože vám na přaní dodáme kompletní prostředí s pozadím a rekvizitami. Prostě si vyberete z naší nabídky nebo nám sdělte vaše přání a my to zařídíme. Tak vidíte, fotobudka může být super zábava na svatbu. A to právě na tu vaši!

Není to jen zábava, ale i nejvyšší kvalita

HappyBox není jen fotobudka, ale kompletní servis, který vám zaručí netradiční zábavu na svatbu. Říkali jsme kulisy a pozadí na míru, ale to není vše. My dokážeme i virtuálně klíčovat přímo v přístroji. Je tedy libo změny dle denní doby, tak prosím. My vás omezovat nebudeme!

HappyBox je ovšem i interaktivním společníkem. Vaši hosté a vy si budou moci pomocí dotykových terminálu každou fotku dotisknou, přeposlat na email nebo nasdílet na sociálních sítích. Na přání rozmístíme i Obrazovky, kde budou jednotlivé fotografie běhat v livestreamu. Tak co říkáte, nevypadá to jako slušná svatební zábava?

Samozřejmostí je nejvyšší kvalita, aby byla vaše zábava na svatbě zaručena. Pro naši fotobudku využíváme nejmodernější technologii značky Canon, která zaručí opravdu kvalitní fotografie. Ty samotné pak přímo na místě tiskneme ve velikosti až 20 x 30 cm, ale můžete si doobejdnat i větší kousky. A vrchol všeho? Máme již 6 let zkušeností se zážitkovou fotografií a naše fotobudka není jen dobrá zábava na svatbu, ale i na večírky a všechna místa plná lidí.