Plánujete originální svatbu? Tak zapojte fotokoutek!

Plánování svatby je náročné a zvláště originální svatba dá zabrat. Zkuste to vzít z pohledu hosta. Zkuste zapojit fotobudku HappyBox!

Proč při plánování svatby nezapomenout na HappyBox?

Ať už plánování svatby přenecháte agentuře nebo vše zařizujete sami, tak zkuste na chvíli zauvažovat co pobaví vás i vaše hosty. Taková fotobudka je to pravé. Je to přístroj, který se jako chameleon přizpůsobí prostředí, zařídí zábavu a ještě dodá super upomínku v podobě fotky.

Povedlo se nám vás navnadit? Fajn, tak čtete dál.

Moderní technologie a služba bez starostí

Každý host může mít fotografii jako super suvenýr ze svatby a ještě bude mít vzpomínku na zábavu s tím spojenou. Vaši hosté se však nemusí jen bavit, ale mohou vám nechat i vtipné či milé vzkazy v podobě fotografií, které vás s odstupem času určitě nadchnou.

Vaše originální svatba není fotobudkou HappyBox nijak omezena, protože ta se dokáže vždy přizpůsobit. Dodáme jakékoliv pozadí a rekvizity jaké si jen budete přát. Naši špičkoví grafici vám splní i sny. Pokud však chcete spíše prostou elegenci, tak mile rádi zařídíme i to. Je to opravdu jen na vás! Fantazii meze neklademe a tak vám můžeme prostředí virtuálně klíčovat i přímo v HappyBoxu.

Náš HappyBox vám však nezařídí jen zábavu a kvanta fotek, ale nabídne i nejmodernější technologii a interakci. Plánování svatby je fuška a tak jen vyberte z možností a my vše zařídíme. Vaši hosté mohou mít k dispozici terminály, kde si fotky dotvoří a vytisknou. Každou fotografii si mohou i doobjednat, poslat emailem nebo nasdílet na sociálních sítích.

A co dále získáte? Krom zážitků také fotografie ve velikosti až 20 x 30 cm, nejmodernější technologii Canon, profesionální tým s 6 lety zkušeností z mnoha svateb, ale i večírků největších českých i zahraničních firem. Naplánujete originální svatbu i s fotobudkou HappyBox a uvidíte ten úspěch!