Nenabízíme svatební hry, ale originální fotokoutek!

Svatební hry jsou sice něco jiného než fotobudka, ale i z takové fotobudky jako HappyBox se může stát svatební hra. Nahlédněte a inspirujte se!

Fotobudka jako netradiční svatební hra

Proč hledáte nějaké hry na svatbu? Správně, protože se chcete vy i vaši hosté na svatbě bavit. Svatební hra však nemusí být jen běžná zábava s podvazky, kotníky, zadky či většími programy jako tombola. Zkuste zapojit fotobudku. A ne ledajakou, ale HappyBox!

Proč fotobudku ptáte se? Protože to může být velmi dobrá svatební hra. Představte si pozadí a rekvizity na míru a představte si jak to s nimi vaši hosté rozjedou. Krom toho budete mít vy i hosté hromady fotografií jako upomínku na ten velký den.

HappyBox není jen atrakce, ale kompletní servis!

Svatební hry jsou fajn, ale co teď říkáte na náš HappyBox? Také dobrá zábava ne? Rozhodně ano! Protože pokud vám nestačí fixní pozadí, tak vám ho klidně virtuálně naklíčujeme přímo v v přístroji. To však pořád není to nejlepší!

Vaši hosté si mohou také jednoduše pomocí dotykových terminálu upravit fotografie s různými efekty a filtry a rovnou si je i doobjednat, nasdílet přes sociální sítě nebo poslat emailem. Samozřejmostí je i nejmodernější technologie, jak pro pořizování snímku, tak pro okamžitý tisk fotografií ve velikosti až 20 x 30 cm. Jak říkáme, fotobudka může být perfektní svatební hra.

A co ještě získáte? Především promyšlený program, o který se nemusíte starat. Pouze si vyberete z možností, zadáte si prostředí a my vše zařídíme!

A na nás se můžete spolehnout. Máme již 6 let zkušeností a velké svatby nebo akce nadnárodních firem jsou náš denní chléb! Zkuste tedy i vy něco více než jen svatební hry, zkuste fotobudku HappyBox!