Svatební fotokoutek HappyBox. Pro nejlepší velký den!

Rádi byste fotokoutek na svatbě? Dobrý nápad, tak bude mít každý host fotku jako suvenýr v ruce. Svatební fotokoutek HappyBox vám umožní, ale mnohem víc!

HappyBox je “ten” svatební fotokoutek

Rádi byste fotokoutek na svatbě? Tak se nespokojujte jen s ledajakým, ale rezervujte si HappyBox. Spolu s HappyBoxem získáte nejen přístroj, ale naše obrovské Know-How a 6 let zkušeností se zážitkovou fotografií.

Náš svatební fotokoutek je plně automatická fotobudka s provotřídní technikou Canon, špičkovými tiskárnami a spolehlivým softwarem. A tahle kombinace vás zaručeně nenechá ve štychu!

Interakce, technologie, zábava a žádné starosti

Svatební fotokoutek bude prvotřídní zábava pro vaše hosty i pro vás, protože při focení nastolí odvázanou atmosféru a každý host si odnese fotku jako suvenýr. Náš svatební fotokoutek se rozhodně hodí na každý druh svatby a na každé místo, protože pozadí a rekvizity si můžete jednoduše zvolit nebo vám je navrhneme na míru. A teď ta největší pecka. Pozadí dokážeme i klíčovat přímo v přístroji. Je tedy libo prostředí dle denní doby? Prosím, žádný problém!

A co vlastní fotografie ptáte se? Jak již řečeno, máme nejmodernější techniku. A tak náš svatební fotokoutek umožňuje nejen tisk fotek ve velikosti až 20 x 30 cm, ale také odeslání na email, sdílení v sociálních sítích a dokonce přidávání filtrů a další úpravy přímo na místě.

Když tedy chcete fotokoutek na svatbě, tak si pořiďte HappyBox, který vás nebude nijak omezovat. Naopak, buďte kreativní jak jen chcete!